فرزندان كميجان , KOMIJAN BOYs

منظومه حاج رضوان

۱۳۸۳/۱/۱٠

 

باطلاع عموم دوستان و علاقمندان ميرسانم که با زبان الکن و ناقص خود مجموعه شعری بنام حاج رضوان منظومه سی به زبان ترکی سرودم و در اين آدرس نهاده ام که با کليک کردن می توانيد آن اشعار را بخوانيد و مرا نيز از نقطه نظرات خود آگاه نمائيد .

http://komijanhjrzvan.persianblog.ir/

اين اشعار پاسخی است به خواسته قلبی خودم از زمانی که با اشعار حيدربابای مرحوم شهريار آشنا شدم که علاقمند به تهيه مجموعه شعری در همان حال و هوا بودم و اين آرزو در سرم بود تا اينکه  اخيراٌ دوست عزيزم آقای اسدالله امينی که از دوستان و همکلاسی های دوران کودکی و دوستان دوران جوانی ام است در مجمع کميجانيهای مقيم تهران با خواندن نيم بيتی از شهريار دوباره نيشتر به قلب من زد و من از آن روز مصمم شدم تا به هر شکل شده اين مجموعه را تهيه و در اختيار علاقمندان بگذارم .

علت اينکه زبان اين مجموعه ترکی است آنست که من خودم ترک زبان هستم و ترکی زبان مادری من است . و از کميجانی های عزيز هم که شايد چندان به ترکی خواندن عادت ندارند ميخواهم که با صبر و حوصله به آن توجه کنند و مطمئن باشند که خيلی زود قادر به درست خواندن آن خواهند شد زيرا من آنرا به همان لهجه خاص کميجانی نوشته ام و کلمات همان کلمات آشنای زبان ترکی کميجان است .

در خاتمه اميدوارم بزرگواری نموده و مرا از نظرات ارزشمند خود مطلع سازند .

 
  لینک مطلب

كميجان خبر

فرزندان كميجان

اوضاع و اخباركميجان

شجره و انساب كميجان

چرگزي كميجان

عاقبت به خير

درباره نويسنده

شعر كميجان

هنر كميجان

حاج رضوان

شهدای کمیجان

اخبار و مقالات زلزله

فارغ التحصيلان كميجان

زندگي جاودانه

چؤگور

مهديان

آب و هوا


لينك دوستان