فرزندان كميجان , KOMIJAN BOYs

نامه ای به فرمانداری کميجان

۱۳۸۳/٤/٢٢

بنام خدا

 

فرمانداري محترم شهرستان كميجان 

 

با سلام

 

احتراماً ضمن عرض تبريك سالگرد تاسيس فرمانداري كميجان بعرض عالي ميرسانم كه بدون ترديد روز هيجدهم خردادماه (روز تاسيس فرمانداري كميجان ) در ياد و خاطرة مردم آن سامان بعنوان يكي از روزهاي تاريخ ساز اين شهرستان ماندگار خواهد شد .

 

بنده نيز كه بمنظور شناساندن گوشه هايي از تاريخ و فرهنگ اين مرز و بوم يك سري كارهاي تحقيقاتي در زمينة تاريخ و فرهنگ كميجان انجام داده ام ، در سال 81 يك جلد كتاب تحقيقي و پژوهشي تحت عنوان مقدمه اي بر تاريخ كميجان  تأليف نمودم كه بعنوان پژوهش برگزيدة سال 81 در رشتة تاريخ انتخاب گرديد .

 

من به مناسبت گراميداشت روز تشكيل و تأسيس فرمانداري كميجان محتواي آن كتاب را از تاريخ 18/3/82 از طريق سايت اينترنتي  www.komijan.persianblog.irدر اختيار عموم محققين و پژوهشگران قرار داده ام تا هرچه بيشتر موجب شناسائي و معرفي زادگاهم گردد  .

از آنجا كه كميجان فاقد هرگونه سابقه مكتوب تاريخي بوده است ، مطالعة كتاب مذكور براي اهل علم و دانش و دانش آموزان و دانش پژوهان مثمرثمر خواهد بود .

 

لذا خواهشمندم چنانچه آن فرمانداري محترم مايل به حمايت از اين امر فرهنگي ميباشد مرا از نظر تامين منابع مالي چاپ مجموعه مطالبي در خصوص تاريخ و جغرافيا و فرهنگ كميجان ياري نمايد تا با توجه به مجوزهاي مختلف كسب شده ‘ كتب مذكور را به چاپ رسانده و در اختيار علاقمندان قرار دهيم .

مطالب تحقيقي انجام شده شامل تاريخ ‘ جغرافيا ‘ فرهنگ و آداب و رسوم ‘ شهداي منطقه و ساير موارد ميباشد كه ليست آن در اين مختصر نمي گنجد .

 

بنده اخيراٌ بنا به امر شفاهي فرماندار قبلي كميجان ‘ مقاله اي تحت عنوان راههاي توسعه كميجان و وظيفه مردم تهيه و ارائه نمودم واگرچه نامه قبلي من كه يكسال قبل به فرمانداري كميجان فرستادم ‘ بدون جواب ماند ولي اعلام نظر مسئولين محترم آن فرمانداري و پاسخ به اين نامه مرا در همكاري و همدلي با آن فرمانداري محترم ثابت قدم تر خواهد كرد .

                                               با تقديم احترام   

                                             محمد كميجاني ( جاويدراد)

 

....

 
  لینک مطلب

كميجان خبر

فرزندان كميجان

اوضاع و اخباركميجان

شجره و انساب كميجان

چرگزي كميجان

عاقبت به خير

درباره نويسنده

شعر كميجان

هنر كميجان

حاج رضوان

شهدای کمیجان

اخبار و مقالات زلزله

فارغ التحصيلان كميجان

زندگي جاودانه

چؤگور

مهديان

آب و هوا


لينك دوستان