فرزندان كميجان , KOMIJAN BOYs

قابل توجه شهرداری کميجان

۱۳۸۳/۱٢/۳

 

ديوار خطر ناک

در ضلع غربی گورستان عمومی شرق کميجان ( بويوک قبرستانلوخ) ديوار ضخيم و بلندی از آجر کشيده شده است تا مانع از ريزش خاکهای بلند و مرتفع آن ناحيه و تخريب قبرها گردد . خداوند به تمامی رفتگان از دار دنيا رحمت نمايد و به روح پدران بانی ديوار مذکور رحمت کند .

در اثر مرور زمان و جذب آبهای سطحی و نشست خاک و فشارهای وارده بر ديوار مذکور موجب ترک خوردن شديد ديوار مذکور که ارتفاع زيادی دارد گرديده و محتمل است بزودی ديوار مورد بحث دچار ريزش شديد گردد .

در روز عاشورا بسياری از زنان و کودکان بر بالای سطح زمين پشت ديوار مذکور رفته و به تماشاری حرکت دسته های عزادار و زنجيرزن می پرداختند و من که در جايی ايستاده و ناظر اين وضعيت بودم به شدت نگران عواقب آن درز و ترک شديد و احتمال ريزش آن ديوار بودم .

حتی دوبار از طريق آقای عبدالله جاويد به مامورين انتظامی پيام دادم تا مانع از اجتماع مردم در آن ناحيه خطرناک شوند ولی آنان نيز اقدام خاصی نکردند .

بهر حال جا دارد اکنون که بحمدوالله در روز عاشورا حادثه ای رخ نداده َ بمنظور جلوگيری از هر حادثه ای َ‌شهرداری کميجان سريعاٌ نسبت به احداث پشت بند برای ديوار مورد بحث اقدام نمايد . موفق باشيد .

 
  لینک مطلب

كميجان خبر

فرزندان كميجان

اوضاع و اخباركميجان

شجره و انساب كميجان

چرگزي كميجان

عاقبت به خير

درباره نويسنده

شعر كميجان

هنر كميجان

حاج رضوان

شهدای کمیجان

اخبار و مقالات زلزله

فارغ التحصيلان كميجان

زندگي جاودانه

چؤگور

مهديان

آب و هوا


لينك دوستان