کميجان وحدت

دوست عزیز

جناب آقای حاجیلو سلام

با تشکر از نقطه نظرات منطقی و غیر احساسی جنابعالی بعرض عالی میرسانم

که هدف بنده از ایجاد وبلاگها اطلاع رسانی و شناساندن منطقه کمیجان و اطراف به دیگران بوده است و در این میان هیچ علاقه ای به دعواها و مرافعات محلی ندارم و حقیقتاٌ هم حاضر نیستم هیچگاه وارد این نوع دعواها بشوم و با حرف و حدیث های بعدی موجب ناراحتی دیگران شوم . اینکه کی خیانت کرده و چه کسی حق کشی به من مربوط نیست . من مسئول اعمال خودم هستم و اینکه من در وبلاگهایم در مورد سفر پر برکت ریاست جمهوری هم مطلبی نوشته ام قصدم فقط اطلاع رسانی بوده است و بس و اگر هم گفتم منطقه محروم کمیجان ، منظورم با تمامی روستاها و شهرها و بخش هایی است که به حق یا به ناحق در حال حاضر در محدوده سیاسی این شهر گنجیده است . در مجموع من صحنه وبلاگها را برای ایجاد و تحکیم دوستی و وحدت ترجیح میدهم و فکر میکنم حیف است این صحنه جهانی و این صفحه بزرگ جهانشمول را به خردبینی ها و تاریک اندیشی ها و تنگ نظری های شخصی بیالاییم . بنده چون دیدم به هر صورت شما نقطه نظراتی را دارید که ممکن است در جهت وحدت منطقه کمیجان موثر باشد و بهتر است هر سخنی بنام گوینده اش و از دهان صاحبش گفته شود ، جسارتاٌ یک وبلاگی بنام کمیجان وحدت ایجاد کرده ام برای شما که اطلاعات اصلی و رمزی آن به شما ایمیل خواهد شد و شما میتوانید کلیه نظراتی را که برای بنده نوشته اید و یا به آقایان دیگر وبلاگ داران وفس ،‌مستقلاٌ در وبلاگ خودتان درج نموده و به معرض عموم قرار دهید . برای شما آرزوی توفیق و برای همگان آرزوی دور شدن از تنگ نظری و تاریک بینی می کنم .

/ 8 نظر / 25 بازدید
محمد حاجيلو

سلام آقاي كميجاني واقعاَ خواندن حرفهاي شما به من آرامش مي دهد من براي دوستان همشهري خودم كه با حرفهاي ناسزا به من پاسخ مي دهند واقعاَ متاسفم به خصوص همان آقايي كه از آزادگان كشور است و در دانشگاه درس مي دهد

HarloT

زنده باد آقاي كميجاني

با سلام چرا از دانشگاه آزاد و دانشجويان فارغ التحصيل آن مطلبی نمی نويسين؟

محمد حاجيلو

کجايی کميجانی جان دوباره مطلب بنويس دلم گرفت

محمد حاجيلو

HarloT

سلام عزيز جان... چرا وبلاگ را آپديت نمی کنی...؟

محمد حاجيلو

کمیجانی جان یک خبر خوب برایت دارم: حزب الله از آغاز حملات دوهزار و پانصد موشك به مناطق شمالي فلسطين اشغالي شليك كرده است. با تشديدحملا‌ت موشكي حزب‌الله منابع صهيونيستي تاييد كردند يك سوم از ساكنان شهرحيفا سومين شهر بزرگ و بندر مهم و صنعتي اين رژيم از بيم حملات موشكي حزب الله شهر را ترك كرده‌اند. رزمندگان حزب‌الله در نبرد زميني هم ارتش صهيونيستي را زمين‌گير كرده‌اند. نيروهاي حزب‌الله ديروز پنج تانك و دوبالگرد صهيونيستها را در مناطق مرزي منهدم و شماري‌ازصهيونيستها را كشتندو يا زخمي كردند .

محمد حاجيلو

کميجانی جان چرا آپديت نمی کنی؟هان؟