پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم اروپا

نوروز سال 1390 برای دیدار فرزندان سفر خانوادگی به اروپا داشتیم و از قبل با یکی از همکلاسی های دوران دانشجویی که ساکن شهر هامبورگ آلمان هست قرار گذاشته بودیم که اگر قسمت شد به دیدارش بروم .

پس از دیدار با بچه ها و برگزاری مراسم تحویل سال در شهر استراسبورگ و گردش در ژنو و شهرهای اطرافش ، با اتوموبیلی که یاشار کرایه کرده بود راهی آلمان شدیم و چه خوب که در ابتدای سفر این برنامه را اجرا کردیم وگرنه ممکن بود بدلیل تراکم برنامه ها امکان اجرای آن دیگر فراهم نشود .

 

در بین راه شبی را در شهر هایدلبرگ گذراندیم و این شهر بدلیل نامگذاری یکی از انسان های تاریخ تکامل بشر بنام انسان هایدلبرگ از نظر من بسیار بااهمیت بود . گردش خوبی در شهر کردیم و از قلعه تاریخی آن هم دیدار کردیم .

روز بعد فاصله 600 کیلومتری تا هامبورگ را یکسره راندیم تا دم غروب به شهر هامبورگ و منزل دوستم فروهر رسیدیم .

 

 شب را با او و دخترای زیبا و مهربانش گذراندیم و روز بعدش هم بهمراه فروهر دیداری از شهر بندری هامبورگ داشتیم و اینم یه عکس از اونجا.....

 

چند روز عید و تعطیلات بعد از عید رو برگشتیم سمت بلژیک و شهرهای اونجا رو گشتیم و روز سیزده بدر  هم باتفاق تعدادی از دوستان و خانواده هاشون رفتیم بیرون توی پارک های جنگلی اطراف شهر لوون ، یه عده با ماشین و یه گروه هم با دوچرخه و .... خیلی هم خوش گذشت جاتون خالی .....

/ 0 نظر / 124 بازدید