ملاقات با توريست ها

امسال عيد نوروز فرصتی دست داد تا باتفاق تعدادی از افراد خانواده سفری به دمشق داشته باشيم تا هم زيارتی و هم سياحتی باشد .

خدا به شما هم قسمت کند .

از دولتی سر کلاسهای انگلیسی سال قبل ، و برای آزمون آموخته های خود ، در سفری که در تعطیلات نوروز به سوریه و شهر باستانی دمشق داشتیم ، به برقرار نمودن ارتباط محاوره ای با مردمان انگلیسی زبان می پرداختیم و جا دارد که از تشکیلات آموزشی و گروه  همکارانشان سپاسگزاری نمایم .

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

با تعداد زیادی از جهانگردان خارجی از قبیل نروژی ها ، هلندی ها ، انگلیسی ها ، استرالیایی ها و کره ای ها و ترکهای استانبولی و کانادایی ها تماس گرفتیم و ضمن معرفی خودمان بعنوان ایرانیانی که برای زیارت و سیاحت به سوریه آمده ایم با آنان گپ های طولانی دوستانه ای می زدیم و عمدتاٌ آنان را برای دیداری از ایران دعوت می کردیم .

جالب است بدانيد که اين جماعت خارجی از هر گوشه ای از دنيا چه خوب ايران را می شناختند

بخصوص افراد مسن و دارای سن و سال بالاتر راحت تر ارتباط برقرار می کردند و ايران را بخوبی می شناختند .

 

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
sadegh

سلام محمد آقا! زیارت قبول و سال نو هم مبارک! اگر ممکنه درباره طبیعت ولایت خودت و مسیرهایی که می شه در اطراف آن کمی طبیعت گردی کرد و جاذبه های آن بنویس. راستی امیدورام در خانه مجازی و کوچکم ترا ببینم. natureiran.persianblog.ir

صادق

محمد آقای عزيز! از تذکری که درباره پهل و خمير دادی ممنون! من هم در مسير و در نقشه متوجه شده بودم که اين دو نام مربوط به دو جاست ولی نزديکی اين دو محل به هم موجب شد که برای گيچ نشدن خوانندگان هر دو را يکی کنم! به هرحال از بازديد تو و پيامت سپاسگزارم